Apartamenty Wyzwolenia w Olsztynie to inwestycja w Twoją przyszłość | Spółka Euro-build - Mieszkania

Nowe mieszkania na sprzedaż - Apartamenty Wyzwolenia

W odległości zaledwie 5 minut pieszo od Starego Miasta powstaje kameralny 7-piętrowy budynek Apartamenty Wyzwolenia. Ta wyjątkowa lokalizacja, która łączy cechy nowego mieszkania w cichej okolicy z dostępem do pełnej infrastruktury.

 

Bliskość Starego Miasta to niezależność i komfort, który otwiera dla mieszkańców Apartamentów Wyzwolenia dostęp do szerokiej oferty miasta. Bogaty repertuar Teatru Jaracza, Filharmonii, czy klimatyczne restauracje, kina i kawiarnie, to tylko niektóre z okolicznych atrakcji.

Zobacz mieszkania

Mieszkania w Olsztynie na sprzedaż
- Apartamenty Wyzwolenia

Apartamenty Wyzwolenia oferują szeroki wybór nowych mieszkań od 1 do 4 pokoi o przemyślanych i funkcjonalnych rozkładach, w metrażach od 30,36 do 125,97 m2. Każdy apartament wyposażony będzie w ponadnormatywne okna, duże balkony do 16 m2, tarasy do 83 m2 i loggie do 16 m2, które pozwolą docenić walory widokowe otoczenia.

 

Poczucie bezpieczeństwa w tym kameralnym budynku zapewni monitoring. Uzupełnieniem komfortu mieszkańców Apartamentów Wyzwolenia będzie nowoczesna strefa fitness oraz wyjątkowa i kolorowa sala dla dzieci. Dodatkowo zaplanowane lokale usługowe mieszczące się na parterze budynku.

Apartamenty Wyzwolenia spełniają wszystkie normy ochrony środowiska Unii Europejskiej. Wszystkie tereny zielone zostaną zachowane, a części wspólne zasilać będą panele fotowoltaiczne. Projektanci zadbali o wszystkie detale inwestycji. Części wspólne Apartamentów Wyzwolenia utrzymane będą w duchu ponadczasowej elegancji.

 

Niepowtarzalność tego budynku podkreślona będzie poprzez kontrastujące ze sobą zestawienia, stylowe detale i szlachetne materiały. Kamień, czy gres przełamane będą ciepłym odcieniem lameli.

Zobacz mieszkania

Wszystkie atuty tego kameralnego budynku oraz jego okolic sprawią, że Apartamenty Wyzwolenia będą najlepszym wyborem podczas poszukiwania nowego mieszkania w Olsztynie.

Nasze inwestycje