Apartamenty Wyzwolenia w Olsztynie to inwestycja w Twoją przyszłość | Spółka Euro-build - Lokalizacja

Unikalna lokalizacja
- wyjątkowy projekt

Wyjątkowa lokalizacja, w której powstają Apartamenty Wyzwolenia, daje ogrom możliwości na spędzanie wolnego czasu. Bliskość licznych terenów zielonych sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu poza domem.

 

Zaledwie 15 minut pieszo dojdziesz do największego Lasu Miejskiego w Olsztynie, a w ciągu 10 minut do Parku Centralnego. Do historycznego Starego Miasta dojdziesz w 5 minut piechotą by zobaczyć jeden z najbardziej charakterystycznych zabytków Olsztyna Wysoką Bramę, dalej plac, który powstał w 1378 roku, kościół Ewangelicko-Augsburski, pomnik Mikołaja Kopernika, katedra z XV wieku, czy zamek Kapituły Warmińskiej.

 

Stare Miasto to także największe kulinarne centrum Olsztyna, wypełnione restauracjami, cukierniami i klubami.

Sprawdź
Ikonka pracy i edukacji

PRACA I EDUKACJA

Piechotą do pracy, szkoły, czy przedszkola? To możliwe. Jeśli pracujesz blisko centrum miasta nie będziesz tracić czasu na stanie w korkach. Spokojnie dopijasz kawę i spacerem docierasz do wszystkich ważnych dla siebie miejsc w Olsztynie. Do dwóch najbliższych żłobków jest tylko 1,5 km, do przedszkola – 220 m. Spacerem 8 minutowym dojdziesz do Szkoły Podstawowej, zaś do Zespołu Szkół Ogólnokształcących – 2 minutowym. W okolicy inwestycji Apartamenty Wyzwolenia znajduje się kilka szkół językowych.

Ikonka sportu i natury

SPORT I NATURA

W odległości zaledwie 5 minut od inwestycji dojdziemy do terenów zielonych wokół Zamku Kapituły Warmińskiej. Znajdują się tu zabytki architektoniczne, plac zabaw, fontanna i amfiteatr. Spacerem około 10 minut możemy znaleźć się po drugiej stronie Rynku Starego Miasta, gdzie zlokalizowany jest park Centralny, o powierzchni blisko 13 hektarów. Przemyślana infrastruktura parku oferuje odwiedzającym wyjątkowe walory przyrodnicze i rekreacyjne. Znajdują się tutaj aż 4 mosty łączące brzegi Łyny, przystań kajakowa, a także przede wszystkim mnóstwo ścieżek rowerowych i pieszych. W pobliżu inwestycji znajduje się także największy Las Miejski w Olsztynie o powierzchni 1400 hektarów, w którym znajdują się liczne ścieżki rowerowe, biegowe, tory saneczkowe oraz przyrodnicze ścieżki edukacyjne.

Ikonka kultury i rozrywki

KULTURA I ROZRYWKA

Koncert w filharmonii, czy teatr w tygodniu? Dzięki lokalizacji inwestycji w ścisłym centrum Olsztyna obiekty kultury, rozrywki, czy zabytki tj. – Teatr Jaracza, Muzeum Warmii i Mazur, Zamek Kapituły Warmińskiej, Katedra, pomnik Mikołaja Kopernika, Filharmonia, czy Multikino, Kino Awangarda oraz Stare Miasto z bogactwem restauracji, pubów, cukierni i klubów - są w zasięgu ręki.

Ikonka komunikacji

KOMUNIKACJA

Tak blisko jak tylko potrzebujesz. Ty wybierasz, którym środkiem komunikacji chcesz się poruszać autobus, tramwaj, rower, czy własne auto. Zaledwie w 5 minut pieszo dojdziesz do przystanków autobusowych, a tylko 4 minuty do przystanku tramwajowego Wysoka Brama. Wybierając samochód w ciągu 5 minut dojedziesz do ulicy Artyleryjskiej, która stanowi jedną z głównych arterii miasta i est trasą wylotową z Olsztyna w kierunku Morąg, Ostróda, Trójmiasto. Natomiast w 3 minuty znajdziesz się na ulicy Warszawskiej, którą wyjedziesz z Olsztyna w kierunku Olsztynka, czy Warszawy. W Apartamentach Wyzwolenia nie tylko bliskość, ale także komfort życia w mieście zdefiniujesz na nowo.

2 min

Park podzamcze,
LO ii

4 min

Urząd miasta

5 min

Kino awangarda

7 min

Centrum
handlowe

10 min

Park centralny

15 min

Las miejski

2 min

Sklep
spożywczy

4 min

Przystanek komunikacji
miejskiej (autobus, tramwaj)

4 min

Przedszkole

5 min

Stare Miasto
(restauracje, pub-y)

8 min

Szkoła podstawowa

10 min

Teatr im. stefana
jaracza

Nasze inwestycje